Õpileping ja esimesed tegevused

Tore oli teiega täna kohtuda! Postitan siia lühikese kokkuvõtte esimestest tegevustest:

  1. Registreeruge Moodle’i kasutajaks (ma ei taha siin registreerumist pikalt lahti hoida, palun tehke seda täna kui veel tegemata): https://www.hanspoldoja.net/moodle/login/signup.php
  2. Tehke oma magistriõppe jaoks ajaveeb WordPress.com platvormil.
  3. Registreerige oma ajaveebi aadress EduFeedr keskkonnas: http://www.edufeedr.net/pg/edufeedr/view_educourse/71545
  4. Kujundage oma ajaveeb oma maitse järgi kirjutage enda kohta lühike enesetutvustus eraldi lehena (page).
  5. Lisage oma ajaveebi õpikeskkondade kursuse jaoks eraldi rubriik (category).
  6. Seadistage oma ajaveeb nii, et kommentaarid avaldatakse koheselt.
  7. Mõelge läbi oma eesmärgid sellel kursusel ning postitage oma ajaveebi õpileping. Õpilepingu (ingl personal learning contract või lihtsalt learning contract) koostamisel soovitan lugeda lehekülge “Mis on õpileping?” ja vaadata seal viidatud varasemate aastate näiteid. Siduge õpileping kursuse jaoks tehtud rubriigiga. Ootan teie õpilepinguid esimese nädala lõpuks (19.09).

EduFeedris teil eraldi kasutajakontot ei ole. Ma muudan ise teie ajaveebide aadressid nii ära, et need koos kategooriaga oleks ja lühendan perekonnanime neil, kes terve nime välja kirjutasid.

Kommentaaride koheseks avaldamiseks peavad Seaded > Arutelu (ingl Settings > Discussion) lehel olema märgistamata valikud Kommentaari peab käsitsi heaks kiitma (ingl Comment must be manually approved) ja peab kommenteerijal olema eelnevalt heakskiidetud kommentaare (ingl Comment author must have a previously approved comment).

Esimene sisuline ülesanne haridustehnoloogia ajaloo kohta tuleb esmaspäeval. Edu kõigile ja võtke küsimuste korral julgelt ühendust e-maili teel (hans.poldoja@tlu.ee)!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga