Kevadised kursused

Reklaamin natuke kevadel toimuvaid kursuseid, millega me seotud oleme:

IFI7065.DT Magistritöö seminar I
Terje / Kairit / Hans

Selle kursuse eesmärgiks on leida endale magistritöö teema ja juhendaja ning tööga alustada. 4×4 kontakttundi nädalavahetustel HT magistriõppe I kursuse tunniplaanis.

IFI7053.DT Digitaalsete õppematerjalide koostamine
Hans

Võrreldes eelmiste aastatega on kavas kursuse sisu sel korral natuke ümber teha: arvutipõhise testimise teema läheb teiste teemade sisse, eraldi teemana tuleb veeb 2.0 vahendite kasutamine õppematerjalide koostamiseks ning uute tehnoloogiate teema keskendub rohkem tahvelarvutitele. Kolmandat aastat katsetan sellel kursusel ka õpimärke ning sel aastal on kavas nende abil rohkem valikuvõimalusi pakkuda ülesannete ja võimalike õpiteede osas. 4×4 kontakttundi nädalavahetustel HT magistriõppe I kursuse tunniplaanis.

IFI7156.DT Interaction Design Methods
Hans

Ingliskeelne kursus HCI õppekavas, mis on ülesehitatud rühmatööna ning keskendub põhjalikult neile disainimeetoditele, mida te selle kursuse raames natuke proovisite. Peale HCI õppekava üliõpilaste on siin iga aasta osalejaid ka BFM’ist ja Erasmus vahetusüliõpilaste hulgast ning paar haridustehnoloogia magistranti. Kontakttunnid toimuvad neljapäeviti ja reedeti, kokku 26 tundi. Praeguse seisuga peaks tulema need kuupäevad: 05.02, 18.02, 03.03, 17.03, 18.03, 31.03, 28.04, 12.05.